menu
Word Lid
Dank u, personeelsleden van de gemeente!

Onderstaande 'dankmail' namens Vlaams Belang Balen-Olmen werd vandaag gericht aan alle personeelsleden van onze gemeente.

Beste personeelsleden

De afgelopen dagen werden - terecht - verschillende beroepssectoren in de bloemetjes gezet omwille van hun blijvende inzet in tijden van crisis. Men denkt hierbij vooral aan verzorgende beroepen, het personeel van supermarkten en voedingswinkels, postbeambten en zo meer. Zij houden ‘zichtbaar’ onze maatschappij draaiende.

In het licht van al de bedank-acties, zoals het applaudisseren en het uithangen van witte lakens, zou ik jou, personeelslid van de gemeente Balen-Olmen, graag namens het Vlaams Belang een hart onder de riem willen steken tijdens deze moeilijke dagen. Want jullie blijven ook werken, sommigen van thuis uit, anderen in het gemeentehuis en nog anderen - zoals de mensen van de uitvoeringsdiensten - op locatie. Jullie houden evengoed de maatschappij recht met jullie werk.

Het bedanken van jullie, helden van onze gemeente, is met andere woorden het minste wat wij als gemeenteraadsleden kunnen doen. Dus bij dezen: dank u!

Met vriendelijke groeten

Bert Deckers
Fractieleider
Vlaams Belang Balen-Olmen

ONTVANG ONZE NIEUWSBRIEF